Металевий пуровер Hario V60 02 VDPC-02CP з міді, 400 мл, для заварювання кави, японська воронка дрипер
Мідний пуровер Hario V60 02 (виготовлений із чистої міді) VDPC-02CP — це нова модель у серії V60, розроблена спільно з чемпіоном світу за альтернативним заварюванням кава Брюверс Кап 2016 року, Tetsu Katsuya.

У новій моделі змінено напрямок внутрішніх ребер, що сприяє кращому контролю над процесом екстракції кави.

Пуровер має знімну силіконову основу, що робить його зручним і міцним, ідеальним для подорожей і походів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Кавник |
| Матеріал | Мідь |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Об`єм | 400 мл |
| Колір | Мідний |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Діаметр | 11.5 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Hario |
| Країна виробник | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴







